3. UHER festival (MiniValašsko) – zlatá medaile pro všechny

3. UHER festival (MiniValašsko) – zlatá medaile pro všechny

V sobotu 26.5.2018 jsme opět do Zašové sezvali děti předškolního věku na v pořadí již 3.díl seriálu MiniValašsko. Jde vidět, že tento projekt se těší velké oblibě trenérů mládeže, protože se přidali i noví účastníci jako například FC Primus Příbor nebo SK Hranice. Nechyběli pravidelní účastníci jako například TJ Valašské Meziříčí, FC Vsetín nebo FK Nový Jičín a další.

Mám radost, že se naplňuje myšlenka – ,,kdo přijde – hraje“ a družstva Valašské fotbalové akademie (VFA) byla obohacena pro tento turnaj o děti jiných valašských klubů, které nemají tak silné předpřípravkové základny nebo děti, které ani fotbal nehrají – jen si to chtěly zkusit.

Padaly desítky gólů a s každým přišla očekávaná radost, bouřlivá oslava a nekonečný potlesk diváků. Celé zápolení bylo nakonec korunováno závěrečným ceremoniálem, během kterého partner tohoto projektu pan David UHER s rodinou předal všem „zlatíčkám“ zasloužené zlaté medaile.

Radost dětí v ten den byla energizující a nás všechny z VFA nabila chutí do pořádání dalších takových skvělých akcí pro děti.

Více fotek na : https://skz1926.rajce.idnes.cz/miniVALASSKO_2018-2/

 

 

Vašek Vinkler
Vašek Vinkler
vac.vinkler.81@gmail.com