Naši lidé

Každé dítě má svůj sen.

My ve VFA našim klukům a holkám na cestě za jejich snem pomáháme. Posouváme jejich vlastní hranice, rozvíjíme jejich talent a jedinečný potenciál, ukazujeme nové možnosti.

A přitom se snažíme, aby zůstali sami sebou.

Ondřej Koňařík

Šéftrenér

Licence A

člen TR

Tomáš Golasovský

Trenér a koordinátor

Licence C

člen TR

Vinkler_circle

Václav Vinkler

Trenér a manažer VFA

Licence C

člen TR

Filip Tichý

Trenér

Licence C

člen TR

No name

Trenér

Licence C

člen TR

No name

Trenér

Licence B

člen TR

Naše pilíře

Vše, co ve VFA děláme, stojí na 4 pevných pilířích. Více.

Naše hodnoty

Nadšení, inspirace, otevřenost, spolupráce, aktivní přístup, fair play, respekt.

Náš kodex

V rámci vedení VFA byla založena trenérská rada, která podepsala a ctí kodex. Rozhodnutí trenérské rady je směrodatné pro všechny členy VFA. Trenéři ve VFA ctí a řídí se trenérským desaterem.

Naše pilíře

Nadstandardní herní vytížení

S vyšším počtem odehraných minut v zápase dítě získává zkušenosti a posiluje své sebevědomí. Má prostor užít prvky z tréninku ve hře. Ve VFA hledíme na spravedlivé herní zapojení všech dětí do zápasů. Vyhledáváme pro ně hru zaměřenou na rozvoj jejich dovedností, nikoliv na výsledky. V rámci našich projektů garantujeme našim hráčům 1 500 herních minut za sezónu.

Individuální tréninkový plán

Ve VFA nabízíme tréninky pod vedením licencovaných trenérů VFA i trenérů prvoligových týmů a akademií. Naše tréninky jsou různorodé, založené na moderních trendech a zaměřené na individuální rozvoj hráčů v rámci jejich aktuálních možností.

Dlouhodobé partnerství

Partnerství je základním kamenem VFA. Inspirace a otevřenost je pohonem lidí ve VFA – je jedno, jestli je to rodič, trenér, sponzor nebo jiný klub. Tvoříme ,,ekosystém“, který vytváří kladné hodnoty a netvoří lidem překážky a nechtěné závazky.

Nadšenecké projekty

Otevřené možnosti pro každého bez nutnosti opouštět svůj klub. VFA je otcem většiny projektů a je to obraz – chuti a myšlení lidí ve VFA.

Sportovní partneři

Sponzoři