Program pro děti od 11 do 15 let

 Žákovský program VFA je zaměřen na komplexní rozvoj fotbalových dovedností. Formou hry a soutěží rozvíjíme schopnost spolupráce v týmu, vnímání spoluhráčů i protihráčů na hřišti.

Tréninkový proces

 Tréninkový proces se v žákovském programu ve větší míře zaměřuje na týmovou spolupráci, současně respektuje rozdílný stupeň vývoje každého z hráčů. Tréninky jsou vedeny licencovanými trenéry.

Tréninky

VFA  – Žáci ( společně s MŽ FC Rožnov p.R.)

Mladší  žáci (r. 2011/2012)

Pondělí 17:00 – 18:30 – technické dovednosti – ZŠ 5.května, Rožnov p.R. (tráva)

Středa 17:00 – 18:30 – kondiční trénink  – ZŠ 5.května, Rožnov p.R. (tráva)

Pátek 15:00 – 16:30 – skladba hry  – ZŠ 5.května, Rožnov p.R. (tráva)

Pojď hrát s námi

Hledáme kluky a holky ve věku 4 až 15 let, které baví hrát fotbal. Žádné přestupy, žádné závazky. Prostě přijdeš a hraješ.
Vyzkoušej to.

Herní praxe

Herní praxe je pro žákovské kategorie klíčová. Díky kvalitní nabídce fotbalových turnajů a festivalů v hale a na přírodní trávě odehrají naši hráči v průběhu letní a zimní sezóny minimálně 1 500 herních minut.

Nejbližší akce

Plánované akce pro hráče žákovského programu.

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.

Aktuální program r. 2011/2012  zde.

Trenéři

Našim dětem rozumíme. Vnímáme jejich potřeby, touhy a sny. Jsme partnerem rodičů v rozvoji dítěte a jeho průvodcem při hledání jeho talentu a cesty.

  

Tomáš Golasovský

Trenér

licence C

coerver intro

Filip Tichý

Trenér

licence C

Magazín

  • V sobotu 25.9.2021 se díky podpory TJ Juřinka mohla odstartovat podzimní část  projektu  MiniMorava 2021 (série trianglů pro mládeže), který již pátým rokem organizuje VFA – Valašská fotbalová akademie.   Tentokrát se na Juřince setkaly mládežnické  týmy (r.2012/2013) FC Baník Ostrava, SFC Opa

  • V sobotu 5.září 2020 se na Dolní Bečvě uskutečnil již třetí ročník ROBE X- Games 2020 pro hráče věkové kategorie U9 (r. 2012). Původní termín byl naplánován tradičně na červen, ale nepříznivá pandemická situace nás donutila zvolit nový termín po prázdninách. Přesto jsme do posledních...

  • V Liptále od 31.8.2020 vzniká nové ohnisko (divize) Valašské fotbalové akademie právě ve spolupráci s místním FK Liptál a samotnou obcí Liptál. Pro VFA je to další posun ve své misi a důkaz smysluplnosti její práce. Tento projekt je totiž veden pod heslem „přidej si navíc“,...