Mládežnické odpoledne s…

Série tréninků pro jednotlivé kategorie pod vedením ligových trenérů.

Mládežnická odpoledne mají inspirovat nejen děti, ale i trenéry (a to nejen ty z VFA). Cílem VFA je  přiblížit valašským hráčům náplň a přístup k tréninku, jak ho zažívají jejich vrstevníci v ligových týmech. Naopak rodičům mají zajistit pro své děti kvalitní tréninky, aniž by museli cestovat za těmito trenéry.

Do projektu se již zapojil FC Baník Ostrava, RFA nebo SK Sigma Olomouc.

Nadcházející akce

Nadcházející Mládežnické odpoledne s…

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.

Individuální rozvojové tréninky

Atletický trénink

Tento typ tréninku je určen dětem v jakémkoliv věku a je zaměřen na správný rozvoj rychlosti, koordinace a odrazové síly. Pro tento trénink využíváme externího atletického trenéra s mnohaletými zkušenostmi. Cílem je inspirovat nejen děti, ale i trenéry (a to nejen ty z VFA) k radosti ze zdokonalování pohybu svého těla.

Brankářský trénink

Tento typ tréninku je určen pro děti ve věku 10-15 let, které mají chuť se více rozvíjet ve speciálních brankářských dovednostech.

Moderní fotbal si žádá čím dál více brankáře, kteří se aktivně zapojují i do útočných kombinací v poli i mimo své brankoviště. Preferujeme, aby i budoucí brankář ve VFA často hrál v poli a na tréninku trénoval spolu s ostatními hráči fotbalové dovednosti.

Coerver

Tento typ tréninku je určen dětem ve věku 9-13 let.

Je zaměřen zejména na individuální zlepšení techniky práce s míčem pomocí drillových cvičení, dále na zlepšení pohybu s míčem, výběr řešení situace 1:1 a tím zvýšení sebejistoty hráče v řešení fotbalových situací.

Tento trénink doporučujeme všem bez ohledu na fotbalový talent. Úsilí prováděné ve stovkách opakování přináší neočekávanou radost z nových dovedností uplatněných ve hře.

Nadcházející individuální tréninky

Speciální tréninky VFA jsou otevřené všem hráčům bez ohledu na klubovou příslušnost. Přijď taky.

Pro více informací volejte Ondru Koňaříka, tel. 604 221 024.

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.

Magazín

  • Po roční nechtěné pauze jsme znovu zorganizovali soustředění pro kluky z Valašských klubů – VFA soustředění _podzim 2021 a opět v SPORTCENTRU Haj ve Slezsku. Čtvrtek 28.10.2021 – celé soustředění začalo defektem našeho asistenčního dopravního prostředku, což bylo poslední negativum tohoto projektu, které manažer odstranil...

  • Po roční nechtěné pauze jsme znovu zorganizovali soustředění pro kluky z Valašských klubů – VFA soustředění _podzim 2021 a opět v SPORTCENTRU Haj ve Slezsku. Čtvrtek 28.10.2021 – celé soustředění začalo defektem našeho asistenčního dopravního prostředku, což bylo poslední negativum tohot

  • V sobotu 25.9.2021 se díky podpory TJ Juřinka mohla odstartovat podzimní část  projektu  MiniMorava 2021 (série trianglů pro mládeže), který již pátým rokem organizuje VFA – Valašská fotbalová akademie.   Tentokrát se na Juřince setkaly mládežnické  týmy (r.2012/2013) FC Baník Ostrava, SFC Opa

  • V sobotu 5.září 2020 se na Dolní Bečvě uskutečnil již třetí ročník ROBE X- Games 2020 pro hráče věkové kategorie U9 (r. 2012). Původní termín byl naplánován tradičně na červen, ale nepříznivá pandemická situace nás donutila zvolit nový termín po prázdninách. Přesto jsme do posledních...