Mládežnické odpoledne s…

Série tréninků pro jednotlivé kategorie pod vedením ligových trenérů.

Mládežnická odpoledne mají inspirovat nejen děti, ale i trenéry (a to nejen ty z VFA). Cílem VFA je  přiblížit valašským hráčům náplň a přístup k tréninku, jak ho zažívají jejich vrstevníci v ligových týmech. Naopak rodičům mají zajistit pro své děti kvalitní tréninky, aniž by museli cestovat za těmito trenéry.

Do projektu se již zapojil FC Baník Ostrava, RFA nebo SK Sigma Olomouc.

Nadcházející akce

Nadcházející Mládežnické odpoledne s…

Individuální rozvojové tréninky

Atletický trénink

Tento typ tréninku je určen dětem v jakémkoliv věku a je zaměřen na správný rozvoj rychlosti, koordinace a odrazové síly. Pro tento trénink využíváme externího atletického trenéra s mnohaletými zkušenostmi. Cílem je inspirovat nejen děti, ale i trenéry (a to nejen ty z VFA) k radosti ze zdokonalování pohybu svého těla.

Brankářský trénink

Tento typ tréninku je určen pro děti ve věku 10-15 let, které mají chuť se více rozvíjet ve speciálních brankářských dovednostech.

Moderní fotbal si žádá čím dál více brankáře, kteří se aktivně zapojují i do útočných kombinací v poli i mimo své brankoviště. Preferujeme, aby i budoucí brankář ve VFA často hrál v poli a na tréninku trénoval spolu s ostatními hráči fotbalové dovednosti.

Coerver

Tento typ tréninku je určen dětem ve věku 9-13 let.

Je zaměřen zejména na individuální zlepšení techniky práce s míčem pomocí drillových cvičení, dále na zlepšení pohybu s míčem, výběr řešení situace 1:1 a tím zvýšení sebejistoty hráče v řešení fotbalových situací.

Tento trénink doporučujeme všem bez ohledu na fotbalový talent. Úsilí prováděné ve stovkách opakování přináší neočekávanou radost z nových dovedností uplatněných ve hře.

Nadcházející individuální tréninky

Speciální tréninky VFA jsou otevřené všem hráčům bez ohledu na klubovou příslušnost. Přijď taky.

Pro více informací volejte Ondru Koňaříka, tel. 604 221 024.

Magazín

  • V pondělí proběhnul na hřišti SK Zašová další z tréninků VFA, tentokrát pro ročník 2010-2012. Za anglického fotbalového počasí  si kluci vyzkoušeli/zopakovali/naučili : střelbu přímým nártem, krabí běh hru 1:1. Samozřejmě nechyběl klasický fotbálek s trenéry 4+1. Ve hře si kluci zopakovali zásady VFA herního...

  • V pondělí proběhnul na hřišti SK Zašová další z tréninků VFA, tentokrát pro ročník 2010-2012. Za anglického fotbalového počasí  si kluci vyzkoušeli/zopakovali/naučili : střelbu přímým nártem, krabí běh hru 1:1. Samozřejmě nechyběl klasický fotbálek s trenéry 4+1. Ve hře si kluci zopakovali zásady VF

  • V pátek 15.3.2019 pořádala VFA otevřený trénink pro všechny kluky, holky i trenéry. Původně měl trénovat šéftrenér Sigmy Olomouc Michal Hrubý, ale vzhledem k jarním prázdninám na Olomoucku a pracovnímu vytížení dalších trenérů, očekávané auto z Olomouce nedorazilo. Oba tréninky si nouzově připravil

  • V pátek 15.2.2019 proběhly od 15.30-19.00 ukázkové tréninky pro mladší žáky a starší přípravku. Pro mladší žáky vedl ukázkový trénink hlavní trenér Regionální fotbalové akademie Olomouc a bývalý reprezentant ČR Martin Kotůlek. Cílem ukázek bylo prezentovat různé průpravné hry a herní cvičení pro cíl