Program pro děti od 6 do 11 let

 Program přípravky VFA je zaměřen na všestranný rozvoj hráče. Formou hry a soutěží učíme kluky a holky základním fotbalovým dovednostem: ovládání míče, vnímání protihráče, jeho pohybu a pohybu míče po hřišti. Pro nás je každé dítě osobnost. Má přirozenou touhu získat míč, vyhnout se soupeři, zaútočit na jeho bránu a dát gól. My tuto touhu dále rozvíjíme.

Tréninkový proces

 Tréninkový proces přípravky VFA se zaměřuje na individuální rozvoj a růst, současně respektuje rozdílný stupeň vývoje každého z hráčů. Tréninky jsou vedeny licencovanými trenéry.

Tréninky

V programu ,,Přidej si navíc“

PONDĚLÍ  – CORVER od 14:00 do 16:30  ZŠ 5.května v Rožnově p.R.

ÚTERÝ  –  ATLETIKA od 16:00 – 18:00 ZŠ 5.května v Rožnově p.R.

STŘEDU – Týmový trénink VFA  od 16:30 do 18:00 v Zašové ( Veřovice liché týdny)

(více o projektu na tel.739 399 991)

 

Sezónní  plán VFA  programu ,,přidej si navíc“ pro hráče  ročníků 2013, 2014,2015,2016   zde.

Pojď hrát s námi

Hledáme kluky a holky ve věku 4 až 15 let, které baví hrát fotbal. Žádné přestupy, žádné závazky. Prostě přijdeš a hraješ.
Vyzkoušej to.

Herní praxe

Herní praxe je pro hráče přípravky důležitá a motivující. Kromě běžných zápasů ve svých domácích klubech v rámci okresních soutěží FAČR naši hráči odehrají škálu kvalitních fotbalových turnajů a festivalů v hale a na přírodní trávě, v průběhu letní a zimní sezóny minimálně 1 500 herních minut. Stěžejním projektem pro tuto kategorii je MiniMorava. Více.

Nejbližší akce

Plánované akce pro hráče přípravky.

Trenéři

Našim dětem rozumíme. Vnímáme jejich potřeby, touhy a sny. Jsme partnerem rodičů v rozvoji dítěte a jeho průvodcem při hledání jeho talentu a cesty.

  

 

Tomáš Vinkler

Trenér

licence C

 

[/vc_column_inner]

Oto Dunkl

Trenér

licence C

[/vc_row_inner]

Magazín

  • Na přelomu května a června jsme se rozhodli  realizovat obdobné  projekty, které dělá VFA   na Valašsku a Novojičínsku  také na Přerovsku. Tenhle záměr vzešel hlavně od lidí, kteří z Přerovska už nějaký čas dojíždí na VFA  akce k nám.   Dobrá ,myšlenka se setkala se...

  • O uplynulém víkendu se VFA zúčastnila prestižního turnaje v hlavním slovenském městě Bratislavě. Bogy Cup 2023 se konal za účasti předních týmů mnoha zemí Evropy. 76 týmů bylo rozlosováno do 8 skupin po 8-9 účastnících. Za zmínku určitě stojí účast takových fotbalových gigantů jako jsou Borussia...

  • Při páteční cestě na mezinárodní turnaj BOGY CUP 2023 jsme využili možnost navštívit stadion prvoligového slovenského týmu SPARTAK TRNAVA. Náš průvodce Mišo, mimochodem trenér mládežnického týmu Spartaku nás přivítal u sochy legendy místního klubu Antona Malatínského, podle kterého je také stadion p