Další počin VFA – UHER festival oceněn ČUS na galavečeru ve Vsetíně

Další počin VFA – UHER festival oceněn ČUS na galavečeru ve Vsetíně

Dalšího mimořádného sportovního úspěchu dosáhl VFA při SK Zašová 1926 na začátku roku 2019.
Na sportovním galavečeru okresního sdružení České Unie Sportu Vsetín konaném dne 6.3. 2019 v KD Vsetín a jehož partnery jsou mimo jiné Česká spořitelna a Univerzita Karlova proběhlo tradiční vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivů okresu Vsetín za rok 2018, na kterém byl v kategorii „POŘADATEL VÝZNAMNÉ SPORTOVNÍ AKCE“ vyhlášen nejlepším pořadatelem klub SK Zašová 1926 s pořadatelstvím série turnajů UHER festival.
Tato série turnajů je určena pro děti v předškolním věku od 4 let a hraje se na třech minihřištích s mantinely současně v herním systému 3 proti 3 s heslem „kdo přijde, hraje“ a SK Zašová 1926, respektive Valašská Fotbalová Akademie je jediným sportovním klubem v celém okrese Vsetín, který takovýto typ turnaje organizuje a pořádá.
Ocenění se vztahuje k celoroční práci s dětmi a mládeží a lze je bezesporu považovat za další historický úspěch zašovské kopané, protože se podařilo obhájit loňské prvenství v této anketě, kde SK Zašová 1926 získal ocenění v této kategorii za pořádání mezinárodního fotbalového turnaje mládeže  – MFTM Zašová.

Tento sportovní úspěch je zároveň také sportovním úspěchem všech partnerů, kteří mládežnický fotbal v Zašové podpořili a podporují, zejména obec Zašová, v tomto případě spolu s firmou UHER COMPANY s.r.o., která díky Davidu Uhrovi celou sérii těchto turnajů oficiálně zaštiťuje a v neposlední řadě je také úspěchem trenérů mládeže v čele s Václavem Vinklerem, kteří se práci s předškolními dětmi v našem sportovním klubu věnují, za což jim všem patří velký dík… 🙂

Vašek Vinkler
Vašek Vinkler
vac.vinkler.81@gmail.com