Kemp VFA 2019 Háj ve Slezsku

Kemp VFA 2019 Háj ve Slezsku

V pátek 1.11. 19 jsme v Zašové, ValMezu postupně nabrali účastníky kempu z ročníků 2007, 8, 11 a 2012 a hurá směr Háj ve Slezsku. Cestou jsme se zastavili na parádní přátelské „špíly“ – s přípravkou v Bílovci a s žáky v Olbramovicích. Kluci dorazili na ubytování unavení a vyhladovělí, ale plní nadšení a natěšení na další dny.

V sobotu ráno na ně čekaly týmy SFC Opava, MFK Vítkovice, FC Baník Ostrava a další kvalitní moravské celky. Počasí vyšlo a kluci si během dopoledne zahráli kvalitních 120 minut hry. Odpoledne měli relaxaci a zábavu v podobě zápasu proti trenérům. Pak už je čekal přímý přenos ligového utkání SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava. Před večerkou ještě přednáška a diskuse s trenéry na téma Zdravá výživa fotbalisty a životospráva sportovce.
V neděli dopoledne si starší kluci vyzkoušeli hru 10+1 proti SFC Opava a po obědě už na všechny čekal prvotřídní zážitek: nástup s fotbalisty na zahájení ligového utkání SFC Opava – AC Sparta Praha. Za úžasné divácké kulisy si kluci užili jak nástup, tak i fandění během zápasu. Celý víkend uzavřeli autogramiádou s Davidem Lischkou z AC Sparta Praha, kterého potkali před stadionem SFC Opava. Okolo deváté hodiny dorazili kluci domů plní zážitků a zkušeností z akce VFA.
Vašek Vinkler
Vašek Vinkler
vac.vinkler.81@gmail.com