Soustředění VFA ,,Podzim 2021″ si hráči přípravek užili

Soustředění VFA ,,Podzim 2021″ si hráči přípravek užili

Po roční nechtěné pauze jsme znovu zorganizovali soustředění pro kluky z Valašských klubů – VFA soustředění _podzim 2021 a opět v SPORTCENTRU Haj ve Slezsku.

Čtvrtek 28.10.2021 – celé soustředění začalo defektem našeho asistenčního dopravního prostředku, což bylo poslední negativum tohoto projektu, které manažer odstranil jako mávnutím kouzelného proutku a přijel náhradním přibližovadlem. Od té chvíle jelo vše jako na drátkách. Nejprve  ráno parádní trénink s SK Sigma Olomouc. Výtečný oběd v Háji u Opavy , chvíli odpočinek a hurá na trénink VFA zafixovat, to co jsme se ráno učili . A pak vycházko do blízkého okolí. To se podařilo a po večeři následovalo krátké školení o zdravé výživě a týmový kvíz, který přinesl klukům první odměny a radost z vítězství.

Pátek 29.10.2021 – dopoledne následoval dvouhodinový zápas s SFC Opava U8. Po obědové relaxaci následoval trénink. Den jsme završili návštěvou utkání mužů FC Hlučín versus FC Baník Ostrava B. Po návratu a perfektní večeři kluci opadli do jednoho a již po 22hod bylo všude na pokojích ticho a ubytovnou se neslo pochrupování našich borců.

Sobota 30.10.2021 začala návštěvou bazénu, kde jsme kluky učili plavat a pořádně si užít tobogány a divokou řeku. Kluci řádili a trenéři také. Po obědě následoval poslední střelecký trénink a pak balení a cesta domů. Ještě po cestě jsme s kluky navštívili pevnost Darkovičky a svezli se na tanku. A kolem 18.00 jsem dorazili zpět do místa startu – unavení se spoustou zážitků a zářícími oči.
Kluci vyprávějí své zážitky doma a trenéři odpočívají po intenzitě 3 nádherných dnů s prima kluky. Už se těšíme na další soustředění s tak prima kluky.
FOTO  z celého soustředění naleznete zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10228322593997784&type=32
Ondřej Koňařík
Ondřej Koňařík
ondrej.konarik@gmail.com