VFA odstartovala novou halovou sezónu – nový model, plno gólů i spokojený JUVENTUS Žilina

VFA odstartovala novou halovou sezónu – nový model, plno gólů i spokojený JUVENTUS Žilina

V sobotu 10.11.2018 jsme jako pořadatel vyzkoušeli nový model halového turnaje pro děti. Jak pomoci dětem i dospělým učit se hrát fotbal a přitom s tím strávit co nejméně neproduktivního času (tj. času, kdy se nehraje). Nejde o náklady – jde o naše životy. Zažehnout trend, který když se ujme, tak Vám ušetří stovky hodin, při kterých nic nedáváte svým svěřencům a jsou stráveny mimo rodinu .
Ve výsledku nejsou soupisky, není rozhodčí, nejsou ceny, není nutno čekat na vyhlašování nebo naopak přijíždět brzo ráno kvůli poradě trenérů. Přijedu, odehraju 98 minut hry a jedu domů. Prostě jen hrajeme fotbal.
Někdo začíná hrát až v 10:56, jiný končí už ve 12:00, a přesto si zahraje každý s každým !!! 🙂
Ti, co to mají nejdále, začínají nejpozději.
Čekali jsme s napětím, jak nový model rodiče a trenéři přijmou a byli jsme překvapeni! Veskrze jsme před i po turnaji dostali pozitivní zpětnou reakci, například ohledně klidu na hru pro kluky, protože se nezapisují výsledky nebo na tempo zápasů a zkrácení doby čekání.
Naši kluci hráli s velkým nadšením a vzájemnou podporou a užili si 14 báječných utkání v plném nasazení. Domů odcházeli unavení, ale spokojení.

Galerie plná krásných fotek zde: https://skz1926.rajce.idnes.cz/MiniMorava_UT_1/

Ondřej Koňařík
Ondřej Koňařík
ondrej.konarik@gmail.com