Zlatý závěr halové sezóny pro U9 VFA

Zlatý závěr halové sezóny pro U9 VFA

V sobotu 17.března 2018 se uskutečnil v hale při ZŠ Zašová halový turnaj kategorie U9 v kopané. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů – FC Rožnov p. R., FK Vigantice, SK Zlín 1931, TJ Sokol Jarcová, TJ Valašské Meziříčí a samozřejmě domácí SK Zašová 1926, která postavila hned dva týmy.
Hrálo se systémem každý s každým po šestnácti minutách. Náš první tým, složený většinou z kluků narozených v roce 2010, získával na tomto turnaji hlavně zkušenosti a herní praxi. Kluci bojovali, snažili se a hráli s nadšením, ale bohužel to stačilo pouze na konečné sedmé místo.
Druhý náš tým, tvořený hráči ročníku 2009, už předváděl velmi dobré výkony s množstvím kvalitních přihrávek a vstřelených branek. Ve všech šesti utkáních Kluci zvítězili a zaslouženě získali zlaté medaile a pohár za první místo. Na druhé příčce skončili kluci z Vigantic a třetí místo získal výběr z Rožnova pod Radhoštěm.
Jirka Pšenica ze Zašové se stal s šestnácti brankami nejlepším střelcem turnaje.
Tímto turnajem jsme prakticky ukončili dlouhou a úspěšnou halovou sezónu a už se všichni moc těšíme na zelené trávníky na venkovních hřištích.

Tomáš Brnovják
Tomáš Brnovják
tomas.brnovjak@seznam.cz